niedziela, 1 kwietnia 2018

Valentine's Day BP-L005- stamping plate :)

Hej, zapraszam za manicure wykonany przy użyciu jednej z nowszych płytek do stemplowania ze sklepu BornPrettyStore.com


Na płytce znajdziemy 12 dużych wzorów na całą płytkę paznokciową, od razu mi się spodobała ze względu na te wzory typu pop art. Nigdy nie miałam tego typu zdobień u siebie na paznokciach  choć mam nawet w swoich zbiorach kilka naklejek wodnych tego typu. Nazwa tej płytki to Valentine's Day BP-L005, użyłam kilka wzorów z niej i każdy dobrze się odbijał. Jedynie co bym zmieniła to jednak rozmiar poszczególnych wzorów, mogłyby być ciutkę mniejsze, bo wzory są extra, ale niestety nie można się nimi cieszyć w całości. Wzory odbijają się bez zastrzeżeń :)


Do tego zdobienia wykorzystałam technikę, której już tak często nie praktykuje, czyli robienie naklejki. Jakoś od stempelków trochę odchodzę bo sama wole coś tam zmalować, ale wiadomo że czasem stempel jest szybszy i efektywniejszy. Ogólnie noszę hybrydy i raczej nie zdarza mi się że powracam do normalnych lakierów, tym bardziej większość które miałam już były gęste i je wyrzuciłam do kosza. Nie wiem czy inne dziewczyny tak robią, ale hybryda nie przeszkadza mi kompletnie na zrobienie właśnie naklejki ze zwykłych lakierów. Aplikuje taką naklejkę na warstwę dyspersyjną, gdzie pędzelkiem namoczonym w acetonie dokładnie dociskam wzór i tworzy sie wtedy taka jednolita warstwa. Trzeba chwilkę na to poświęcić, ale jest warto :)


i zdobienie :) Połączyłam ten wzorek z efektem Kopciuszek z Ingido na białej bazie.
Cena: $5.99, teraz w przecienie za $2.99. Płytkę znajdziecie tu- klik. ID:41929. :)Co myślicie o takim zdobieniu? 

7 komentarzy:

 1. wow, jestem zachwycona, cudowna jest ta para!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna płytka :). Swego czasu bardzo często robiłam takie naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na zdobienie :) Też czasem łączę lakiery tradycyjne w postaci stemplowanej naklejki z hybrydami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny jest ten efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do kolorowania jest genialna ta płytka! Natomiast tak do zwykłego stemplowania jednym kolorem chyba mniej :) Ten wzór który wykonałaś bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też mam jedną płytkę która ma duże wzory i niestety przy moich dość wąskich paznokciach nie da się odbić całego wzorku.

  OdpowiedzUsuń

:)