poniedziałek, 1 października 2018

Top matowy od BornPrettyStore oraz zdobienie :)

Cześć :) Dzisiaj recenzja i piękne zdobienie z użyciem matowego Top Coatu z BornPrettyStore.com.Produkt ma pojemność 6ml, obecnie jest w promocji $3.59, firma wyszła teraz z coraz to większą ilością produktów własnej marki tak właśnie jak ten top coat. Przychodzi do nas w ładnym kartoniku, na którym widnieje także skład. Grafika mi się bardzo podoba, bo króluje biel ze złotem, tak samo na samej buteleczce topu. W porównaniu n przykład do znanej marki Indigo tutaj żadna farbka nie schodzi i aplikator nadal ładnie się prezentuje i ładnie połyskuje na złoty odcień.
Co do samego produktu to jest dosyć standardowej konsystencji, łatwo nim równomiernie i bez smug pokryć paznokcie, utwardza się dobrze w lampie UV jak i LED. Nie trzeba go już przecierać po utwardzeniu, bo jest typu No Wipe.
Utrzymuje długo ten porządany matowy efekt, ja zazwyczaj zmieniam manicure co 2 tygodnie i na prawdę dobrze wygląda po tym czasie. W przypadku bardzo jasnych odcieni delikatnie jak to w przypadku takiego typu wykończeń delikatnie się brudzi.
W porównaniu do matowego lakieru NCnails, gdzie efekt był praktycznie zerowy to ten zasługuje na wysoką ocenę, jeśli używaliście matowego lakieru z Indigo to jest bardzo podobny.
Osobiście bardzo go polecam! :)

Cena to $3.99, dostępny tu- klik. A jego ID: 43152.

Do zdobienia został użyty lakier hybrydowy Indigo "City of Angeles", czarna pasta i top matowy Born Pretty Store.Recenzje naklejek z BPS:

Recenzje płytek z BPS:
BPL032 świąteczna
BPL024 kwiatowa
BP-58 ptaszki
- Floral BPX-L017

Inne recenzje produktów z BPS:Na kod: AWBQ10 dostaniecie 10% off na zakupy

Lubicie matowe wykończenie?

7 komentarzy:

:)