niedziela, 19 lutego 2017

Chameleon Mirror Powder! from enjoyours.com

Hejka, dziś manicure wraz z recenzją pyłku z enjoyours.com, zapraszam :)

Pyłek dostaniemy na stronie aż w 12 kolorach do wyboru, ja wybrałam numer 12, czyli taki mieniący się na fiolet. Pyłek znajduję się w plastikowym słoiczku o pojemność 1g, wraz z nim dołączone są dwa patyczki do aplikacji. W swoich zbiorach nie miałam jeszcze takiego pyłku, więc bardzo mnie ciekawił efekt jaki nim można osiągnąć.
Poniżej zdobienie wykonane przy użyciu tego pyłku na czarnym kolorze podkładowym. Pyłek aplikujemy na top coat typu No Wipe, bezproblemowo i ekspresowo się go aplikuje, nie trzeba dużo nabierać aby uzyskać fajny efekt. Poniżej taki efekt uzyskałam przez wtarcie pyłku na czarną bazę. Przetestowałam ten pyłek także w przypadku róży i czerwieni i efekt także jest cudowny choć myślę, że na czarnym wygląda najlepiej. Pyłek jest bardzo wydajny, nie zauważyłam aby się gdzieś na paznokciach ścierał, a zawsze zabezpieczam takie pyłki normalnie jedna cienką warstwą topu. Ja go Wam bardzo polecam, tym bardziej że jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o kolorystykę.Cena: $5.12, ID: EC0068541, dostaniecie je tu- klik.Podoba się Wam taki efekt?

15 komentarzy:

 1. zdecydowanie bym się na niego skusiła:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy ten pyłek, podoba mi się ten efekt

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy efekt :) A gdybyście szukały sprawdzonego sposobu na poprawę kondycji skóry to polecam wodę z filtra prysznicowego z systemem kdf - woda ta po przefiltrowaniu nie zawiera w sobie już wysuszających składników.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam ten połysk pyłków ;)

  OdpowiedzUsuń

:)