piątek, 7 kwietnia 2017

Christmas stamping plate MR-02 z enjoyours.com

Cześć :)Zapraszam na kolejną recenzję płytki do stemplowania z enjoyours.com, już dawno miałam opublikować te recenzję, więc chcę już je mieć za sobą hehe :)


Do wyboru na stronie mamy 3 płytki z takimi świątecznymi wzorami, ta którą ja mam jes to numer MR-02. Jest na niej bardzo dużo przeróżnych wzorków są takie na cały paznokcie, czy też takie mniejsze pojedyncze. Znajdziemy na niej: bombki, sweterki, śnieżynki, mikołaja, bałwanka, renifery, ale także jest na niej pisanka i zajączek, więc fajnie będzie można użyć jej też na Wielkanoc :) Wymiary tej płytki to 9,5cm na 14,5cm. Płytka przychodzi wraz z niebieską folią zabezpieczającą. 

Wczoraj wrzuciłam Wam recenzję płytki tej samej marki, i zdecydowanie ta wypadła lepiej, bo można było (po wielu próbach) osiągnąć jakiś efekt stemplowania. Niektóre wzory się lepiej odbijają niektóre gorzej, ja nie chciałam jednak mieć takich trochę niewypałów na swoich paznokciach, więc odbiłam je na wzornikach. Podobnie jak w poprzedniej trzeba uważać na jej krawędzie bo jest ostra. Wzory są odrobine lepiej wyżłobione niż w poprzedniej. Nie wiem czy ja na takie trafiłam czy to jest po prostu już ich taka jakość.


Cena: $5.98, a w promocji można kupić ją za $2.99, dostaniecie ją tu- klik. ID:EOS003829.

Kupon zniżkowy 10% off na zakupy: SHA10


Z jakiej firmy lubicie najbardziej płytki do stemplowania?

4 komentarze:

  1. Nie używałam płytek do stemplowania dlatego trudno mi określić jakie lubię najbardziej:)

    OdpowiedzUsuń
  2. wzorki ładne, ale jak widać jakość nie idzie w parze z ceną, faktycznie widać 'niedoróbki'

    OdpowiedzUsuń

:)