wtorek, 5 stycznia 2021

Hybrydowe sweterki z kolorem BP-CHS50 Frost and Sword| BornPretty

 Witajcie :) Czas na kolejną przepiękną hybrydę z BornPrettyStore <3 Od kiedy wprowadzili teraz wysyłkę do kiosku ruchu jestem w szoku że paczuchy  przychodzą może w jakieś 2 tygodnie, nie ma problemu z wiecznym awizo :)

Hybryda pochodzi z takiej nowszej kolekcji, gdzie mamy aż 10ml produktu i zamknięty jest w uroczej buteleczce, która nareszcie na przodzie ma dosyć, że pokazany jaki jest mniej więcej kolorek w środku to jeszcze nawet z numerem :) Wiem, że to niby taki detal, ale na prawdę zawsze na to zwracam uwagę. Na stronie mamy bardzo duży wybór kolorów bo aż 120, mój to BP-CHS50 Frost and Sword, jest to taki jasny, pastelowy odcień szarości. Totalnie mój kolor <3 Ma wspaniałą konsystencje, taką kremową, która dosłownie jest niczym takie masełko, jak na pastelowy kolor to, także ładnie kryje, dwie warstwy zdecydowanie są wystarczające do uzyskania fajnego, głębokiego efektu. Pędzelek też jest super, nie robi brzydkich smug i jest całkiem dobrze wycięty, przez co ładnie można poprowadzić produkt pod skórki. 

Ja postanowiłam go użyć do zdobienia jeszcze zimowego, którego w sumie nigdy na swoich pazurkach nie robiłam, mowa tu o sweterkach :) Sama się sobie dziwie, że przez tyle lat nigdy nie miałam tego typu zdobienia :D

Cena: $5.99, znajdziecie go tu- klik. Jego ID: #49180.

 Na kod: AWBQ10 dostaniecie 10% off na zakupy

Lubicie sweterki na pazurkach?

3 komentarze:

:)