piątek, 20 października 2017

Muchomor z 205 Blue Grey, Business Line Semilac!

Cześć, zapraszam na pierwsze zdobienie przy użyciu lakieru hybrydowego Semilac z nowej kolekcji Business Line. 


Business Line Blue Grey 205 – to kolor dla odważnych i rozważnych kobiet biznesu, które potrafią trzymać nerwy na wodzy! Praca pod presją czasu nie stanowi dla Ciebie problemu? Potrafisz wziąć na siebie odpowiedzialność i poprowadzić za sobą tłumy? Nasza szarość lakieru hybrydowego Semilac Business Line Blue Grey 205 także! A dodatkowo skrywa w sobie kojący spokój lekkiego błękitu – w sam raz na czas po pracy!

Kolejny bardzo elegancki kolor, który będzie pasował do wielu okazji jak i zdobień, zawsze warto mieć odcień szarości w swoich zbiorach. Ja szarości bardzo lubię i te jaśniejsze jak i te prawie podchodzące do czarnego koloru. Jest lakierem kremowym, dobrze kryjącym, dwie warstwy spokojnie wystarczą, aby nie było prześwitów. Idealnie będzie się nadawał pod zdobienie marmurkowe, które moim zdaniem też może być fajnym rozwiązaniem do pracy, gdyż nie jest aż tak rzucający się w oczy, można go zrobić w delikatnej wersji jak i w tej bardziej wyrazistej :) 205 jest to odcień jasnej szarości.

W poniższym zdobieniu połączyłam go z bielą i odrobiną czerwieni. Namalowałam typowo jesienny wzór- muchomora :P Oczywiście nie zabrakło także cyrkonii.+ swatch na wzorniku

Cena: 33zł za 7ml, dostaniecie go tu- klik


Lubicie szarości na paznokciach?

8 komentarzy:

:)