środa, 6 listopada 2019

Naklejki na samochód, ścianę, itp z firmą tanienaklejanie.pl| + kod rabatowy

 Witajcie, dzisiaj trochę przychodzę z inną tematyką niż paznokcie, ale myślę że także ciekawą, a rozchodzi się tu o naklejki na ścianę, samochód, czy inne powierzchnie na które chcielibyśmy sobie co nieco ozdobić pod nasz gust wydając małe pieniążki :)
Dzięki firmie tanienaklejanie.pl, stałam się posiadaczką kilku ciekawych naklejek, o których dziś trochę chciałam Wam powiedzieć.

Zacznę od tego, że firma posiada bardzo dużą ilość ciekawych wzorów, o bardzo różnej tematyce, każdy zapewne będzie mógł dopasować coś do swoich zainteresowań, hobby. Tak na przykład w naszym przypadku koniecznie musiała znaleźć się grafika związana z górami, wędrówkami i akurat ciężko było się nam zdecydować bo każda grafika trafiała w nasze gusta, poniżej możecie zobaczyć na które jednak się zdecydowaliśmy :) Firma tanienaklejanie.pl posiada naklejki w przeróżnych kolorach co jest dobrą cechą bo nie każdemu pasuje kolor czarny czy biały, tutaj mamy wybór z jakichś 18 kolorów. Samych naklejek na samochód jest ponad 4000,a na ścianę ok.2000.

Podam Wam linki do naklejek, które my wybraliśmy:


Na ich stronie tanienaklejanie.pl znajdziemy także odpowiedzi do często zadawanych pytań, można też się odpowiednio zapoznać jak powinno się poprawnie przystąpić do naklejenia grafiki. 

Tutaj możecie zobaczyć uroczą łapkę na tyle samochodu :) Wygląda genialnie, idealny dla wielbicieli i posiadaczy czworonogów :) Naklejka jest mega prosta w użyciu, warto jednak zapoznać się z opisem na ich stronie żeby nie popełnić żadnej gafy.Za to poniżej naklejka idealna dla miłośników gór, tym razem umieszczona na skuterze :D Ten pomarańczowy kolor rewelacyjnie podpasował się pod wygląd tego dwukołowca :) 

I tutaj jeszcze na jednym autku, inna naklejka tym razem ta z kompasem :)Dzięki uprzejmości firmy tanienaklejanie.pl mam dla Was kod rabatowy -10% na zamówienie, co musicie wpisać przy zamówieniu? Kod: zblogowani10 :)

Lubicie takie dodatki?

4 komentarze:

:)