czwartek, 3 października 2019

Płytka do stempli 'Pure World L001' od BornPrettyStore

Kolejny wpis i kolejna płytka do stemplowania z BornPrettyStore.com , one chyba nigdy nie wyjdą z mody, jest to szybkie, proste i efektowne. W pracy często z nich korzystam, a klientki bardzo je lubią :)


Płytek z Born Pretty mam już na prawdę sporą ilość, z każdej z nich jestem zadowolona i tak samo jest w przypadku tej. Wzory, które się na niej znajdują od razu wpadły mi w oko i musiałam j mieć! :) Mamy na niej 8 dużych wzorów na całą płytkę oraz  cztery takie pojedyncze jak motyl, liść czy tulipan <3 Jej nazwa to Pure Wold L001.


Ja wykorzystałam do manicuru poniżej właśnie tulipana, bo jest to jeden z mich ulubionych kwiatów, i chociaż że klimat całego manicure jest już typowo jesienny to myślę, że super wygląda nawet przy takich ciemnych odcieniach. Uwielbiam zdobienia w wersji matowej, więc i w tym przypadku możecie zobaczyć jak wygląda taki manicure. Użyłam w tym przypadku koloru "Romantica" z Indigo, także top matowy też jest z tej firmy.


Cena to $5.99, ale często można dostać je o połowę tańsze. Jej ID: 46393, dostępna tu- klik. Na stronie macie pokazane kilka pomysłów na manicure z udziałem właśnie tej płytki, warto sobie tam popatrzeć. 


Na kod: AWBQ10 dostaniecie 10% off na zakupyU was już jesień na pazurkach? :)

2 komentarze:

  1. Przepiękna płytka, daje wiele możliwości! A Ty stworzyłaś z nią bardzo uroczy manicure :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne połączenie i świetna płytka :). Swoją drogą dawno nowych nie zamawiałam, ale i stempluje ostatnio sporo mniej.

    OdpowiedzUsuń

:)